OP_Tours #1 | Berlin

29.04–01.05.2022
Zapraszamy do wspólnego odwiedzenia Berlina podczas jednego z ważniejszych wydarzeń artystycznych na świecie – 18. Gallery Weekend Berlin.

formularz zgłoszeniowy >> link

_______

Każdej wiosny około 50 berlińskich galerii otwiera wystawy wschodzących i uznanych artystów podczas Gallery Weekend Berlin, witając w mieście wielu gości z całego świata. Wydarzenie założone w 2005 roku przez kilka berlińskich galerii, stało się aktualnie obowiązkowym punktem międzynarodowego kalendarza artystycznego. Gallery Weekend zapewnia najlepsze wystawy, wybitnych artystów i niezrównane doświadczenie Berlina z jego renomowanymi przestrzeniami galeryjnymi.

Trzydniowy Gallery Art Tour

Zapraszamy do wspólnego odwiedzenia Berlina podczas jednego z ważniejszych wydarzeń artystycznych na świecie – 18. Gallery Weekend Berlin. W ciągu trzech dni postaramy się zawitać do blisko 30-stu z ponad 50-ciu galerii biorących udział w wydarzeniu. Zaproponowane galerie, zostały podzielone na poszczególne dni i obszary Berlina. Poniżej znajduje się nasza propozycja wraz z pokazywanymi w tym czasie w ich przestrzeniach artystami. Kolejność odwiedzanych galerii w trakcie trwania naszej artystycznej wyprawy może ulec zmianie. Wszelkie zmiany podyktowane będą długością czasu kontemplacji poszczególnych wystaw. Również ewentualne spotkania z galerzystami mogą zmienić plan zwiedzania.

Cena wyjazdu : 600 zł/os.

(zaliczka w kwocie 200zł do 18.04.2022, w przypadku odwołania wyjazdu całość zostanie zwrócona)

Ilość miejsc ograniczona: 18

Wyjazd zostanie zrealizowany przy ilości minimum 16 osób

Koszt wyjazdu
Cena: 600 zł/os.

ŚWIADCZENIA WLICZONE W CENĘ

1/ Opieka pilota wycieczki oraz opiekuna grupy przez pełne 3 dni

2/ Przejazd komfortowym busem na trasie WRO-BRL-WRO

3/ Nocleg w Berlinie w hotelu w pokojach 2 osobowych (istnieje możliwość dopłaty do pokoju 1-o osobowego oraz wyboru noclegu w standardzie wyższym i nieco niższym)
4/ Wprowadzenie do tematyki wystaw i podjętych w nich zagadnień oraz twórczości poszczególnych artystów podczas podróży.

5/ Oprowadzenie po wystawach oraz spotkania z artystami/galerzystami

6/ Ubezpieczenie turystyczne NNW

Zakwaterowanie

Nocleg

Hotel Aletto Kudamm
Hardenbergstraße 21, 10623 Berlin

Pokoje dwuosobowe. Możliwość, za dopłatą, pokoju jednoosobowego.

Śniadanie dodatkowo płatne 16,50 euro