OP_Talks I Moda w czasach niepokoju
debata / showroom / kolacja wiosenna

▪ Miejsce: OP ENHEIM, Salon Herz, V p.
▪ Data: 4.06.2022, godz. 13:30–19:30
▪ Ograniczona ilość miejsc.
▪ Zapisy: https://bit.ly/3MGfaH1

 

Informacje pracowe >>

___

Czy w trudnych czasach jest miejsce na modę? Czy możemy sobie pozwolić na „luksus” projektowania? Czy moda powinna podążać za rzeczywistością? A może powinna nas od niej odrywać, dać nam wytchnienie? Jakie wyzwania stają przed projektantami, gdy potrzeba odpowiedzialności – za planetę, za bezpieczeństwo, za wspólnotę?  Czy czeka nas przedefiniowanie pojęcia i zadań mody?

4 czerwca 2022 w Domu dla Kultury OP ENHEIM spotkanie z kolektywem Szare Wrony i Joanną Hawrot, poprowadzi Anna Wacławik-Orpik (TOK FM).

___

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu OP_Talks. Tym razem, program rozpocznie się od dyskusji prowadzonej przez Annę Wacławik-Orpik, dziennikarkę związaną z radiem TOK FM od 2008 roku. W rozmowie wezmą udział artystki: Joanna Hawrot, która odważyła się spełniać swoje pasje i wizualne potrzeby, projektując kimona oraz Ania Witkowska i Alicja Karska, duet twórczy Szare Wrony, reprezentujący modę zaangażowaną.

W trakcie dyskusji rozmówczynie będą poddawać refleksji modę w czasach przepełnionych niepokojem. Udział w dyskusji jest darmowy — obowiązują jednak wcześniejsze zapisy.

Ponadto zapraszamy do Showroomu, który pozwoli na bliższy kontakt z projektami artystek, poprzez obcowanie i dotyk z materiałami. W towarzystwie Joanny Hawrot i Szarych Wron znajdziemy czas na spokojne przymiarki, jak i zakupy.

Ostatnim elementem wydarzenia, będzie kolacja z artystkami. Będzie to moment na podzielenie się swoimi przemyśleniami w prawdziwie pysznej atmosferze! Na kolację obowiązują wcześniejsze zapisy.


Harmonogram wydarzenia

13:30–14:45 Debata pt. OP_Talks I Moda w czasach niepokoju
15:00-17:30 Showroom
18:00–19:30 Kolacja z udziałem artystek

Udział w debacie jest darmowy.
Showroom oraz kolacja – koszt: 99 zł (lampka wina, zaproszenie do Showroomu oraz kolacja z artystkami.)

Zapraszamy!