Już 20 maja, w galerii OP ENHEIM powitamy nową wystawę — po blisko dwudziestu latach, warszawska artystka Justyna Adamczyk, powraca do Wrocławia z solowym projektem pt. „Przeszłość nie przemija, bo wiecznie jest tworzona na nowo”.
Wystawa będzie poświęcona oswajaniu własnego bólu, i zagnieżdżonych lęków. Pamięć indywidualna, pamięć zbiorowa, doświadczenie czy trauma to zagadnienia, do których artystka niejednokrotnie odwołuje się w swoich pracach. Za pomocą cyklu intymnych, choć nieobojętnych wizualnie obrazów, instalacji i kruchych rzeźb, Justyna Adamczyk poszukuje odpowiedzi, a może też lekarstwa, na natarczywe i nieustannie powracające wspomnienia.

______________

Justyna Adamczyk
Przeszłość nie przemija, bo wiecznie jest tworzona na nowo

Kuratorka: Kama Wróbel
OP ENHEIM, Plac Solny 4, Wrocław

WERNISAŻ WYSTAWY
20 maja 2022, godz. 18:30
Czas trwania wystawy: 21.05.–18.09.2022

Więcej o wystawie >> LINK
Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco >> LINK

______________

INFORMACJE PRAKTYCZNE

— wstęp na wernisaż jest bezpłatny
— ze względu na kameralność przestrzeni galerii, komfort oraz bezpieczeństwo zwiedzających, w dniu wernisażu wstęp do kamienicy będzie limitowany do max. 25 osób w jednym momencie
— pod linkiem: LINK umieszczony jest REGULAMIN WYDARZENIA. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów każdy z naszych gości jest zobowiązany przestrzegać
— wejście do galerii możliwe jest zarówno schodami, jak i windą. Chęć skorzystania z windy prosimy zgłaszać obsłudze OP ENHEIM na miejscu.

_____________

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Informacje na temat wydarzeń towarzyszących podamy wkrótce.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu na adres
visit@openheim.org
Zespół OP ENHEIM