14 kwietnia o godz. 18:30 w galerii OP ENHEIM odbędą się warsztaty z artystką Anetą Lewandowską z technik relaksacyjnych i medytacji.

>> Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez: https://bit.ly/3JTjYr3.

„Chciałabym zaprosić Was na spotkanie, podczas którego dotkniemy dziedzin, które pomagają wyciszyć się i rozluźnić. Spróbuję przedstawić Wam proste techniki z obszarów, które zgłębiam – automasażu, relaksacji i medytacji. Poprzez proste ruchy i działania z naszym ciałem, będziemy rozluźniać najbardziej napięte obszary. Skierujemy uwagę na oddechu, który jest niezastąpionym sojusznikiem powrotu do obecnej chwili i odpuszczenia.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz ukojenia, to wydarzenie dla Ciebie. Moją intencją jest wniesienie w naszą codzienność odrobiny spokoju, poprzez zastosowanie prostych technik dostępnych każdemu.”

–––––––

Aneta Lewandowska (ur. 1995 r., Ostrów Wielkopolski) – artystka wizualna, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. W 2020 roku otrzymała dyplom z wyróżnieniem w Pracowniach Malarstwa, Rysunku oraz Mediów Elektronicznych. Studiowała w ramach wymiany na uczelniach Kunstuniversität Linz (Austria) oraz na ASP w Krakowie. Swoje prace prezentowała w ramach wystaw indywidualnych „mniej powagi, więcej magii” (galeria 33, Ostrów Wielkopolski) oraz „patyki i kreski” (JEST galeria, Wrocław). Zajmuje się hawajskim masażem ceremonialnym Lomi Lomi Nui. Od 2020 roku kultywuje projekt „rozkwit”.